Emadepäev Eesti Majas Londonis

Sun 14 May 2017 @ 1:00 pm - 4:00 pm FREE!
Claim Event Education
Emadepäev Eesti Majas Londonis - Estonian House Ltd - London - England
Palun REGISTREERI oma tulek, sest Eesti Majas on tulijate arv piiratud! Sissepääs tasuta! Palun võta söögipoolist: kooki, puuvilju, köögivilju ja muud snäkki kaasa ühislauale!

KAUNIST EMADEPÄEVA!

**********************

KALLID LAPSED!!

Ootame julgeid lapsi lavale osa võtma emadepäeva kontserdist. Selleks on mitu võimalust:

* Esineda üksi: EMAGA SEOTUD eestikeelne LAUL, LUULETUS VÕI TANTS!

Või esineda koos Eesti Kooli lastega ühte lõbusat Emadepäeva laulu lauldes (LAULU pealkirja ja sõnad anname varsti teada!)

Palun anna oma soovist teada 30. aprilliks aadressile: info@estoniansociety.co.uk

Kirjuta: lapse nimi, vanus, kas soov esineda üksi või koos, luuletus/laul/tants Pealkiri, muusikanoodid(tuntud lastelaulude puhul pole noodid esmatähtsad). Seejärel juba täpsustame otse kirja teel detailid.

******************************

Londoni organisatsioonid soovivad HEAD EMADEPÄEVA järgmiselt:

*Eesti Maja Londonis soovib kõiki emadele TOREDAT EMADEPÄEVA ja avab uksed emadepäeva ürituseks laupäeval, 14. Mail kell 13.00. Eesti Majas.

*EAK soovib kallitele emadele HEAD EMADEPÄEVA! Ning kingib emmedele lilled. Kõik EMAD saavad kaunid Lilleõied rinda!

*Londoni Eesti Naiskammerkoor soovib KAUNIST EMADEPÄEVA! Ja kingib südamliku emadepäeva laulu “Ema, kallis ema!

*Eesti Kool Londonis soovib KENA EMADEPÄEVA! koos koolilaste esinemisega. Lisaks saavad lapsed joonistada Eesti Kooli õpetajate kaasabil ja kinkida täitsa omatehtud kaardi emale.

*KÕIK lapsed on oodatud joonistama üks päris omatehtud EMADEPÄEVAKAARTI!

*Londoni Eesti Seltsi kingitus tuleb Eestist:

Vahva lastele mõeldud ansambel "TÄNA OLEN LAPS" .

Esinevad Astra Tikas, laps Eliisa ja kitarrist Markus

1. Esinemine: Astra laulab kitarrisaatel lõbusaid muinasjutte. Laulude vahel jutustab Astra toredaid lugusid. Lood on teatraalsed ning kuulamist jagub kõikidele.

2. Mäng: Fantastiline lendava pannkoogimäng!

Pannkoogimäng on lustaka pannkoogiloo taustal. Lapsed joonistavad pannkoogi ja koos emmega endid sinna peale lendama. Siis minnakse pannkoogiga üle made ja merede lendama. Ikka kitarri ja laulu saatel.

************************************

Palun võtke söögid kaasa. Hästi tore oleks, kui emmed tooksid küpsetisi, kooke, snäkke. Kohapeal on suur laud, kuhu saame panna kõigile ühiselt nosimiseks. Üritus on TASUTA ja eelregistreerimisega, sest kohtade arv on piiratud.

**************************************

TUTVUSTUS Ansamblile TÄNA OLEN LAPS:

Ansambel Täna Olen Laps esineb originaalloominguga lastele ja täiskasvanutele. Eesmärk on levitada optimismi ja lapselikkust läbi muusika ning tuletada meile kõigile meelde, et lapselikkusel on nii palju häid omadusi.

Astra on kirjutanud palju lõbusaid lastelaule: kuulete lugusid kuivanud leivast, meremehest, oravatest, külla tulnud roosast notsust. Laulusõnadel on suur roll - Astra ise nimetab oma laulusid muusikalisteks muinasjuttudeks.

Astra laulab teatraalselt ning mängib ja tutvustab erinevaid pille (kitarr, meloodika, suupill) ning iga laulu vahel on väike sissejuhatus. Kitarrist Markus saadab kitarril. Ansambli koosmõjul hakkavad need laulud tõeliselt elama! Kontsert sobib nii suurtele kui väikestele muusikahuvilistele alates 4a kuni täiskasvanuteni välja.

Eesti Kultuuriõhtut korraldab Londoni Eesti Selts ja toetab Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium ja väliseesti kultuuriühingute konkursi läbiviija Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed (MISA) seoses rahvuskaaslase programmiga.
Details
Date:
Sun 14 May 2017
Time:
1:00 pm - 4:00 pm
Page Views:  31
Venue
Estonian House Ltd
18 Chepstow Villas,
London,
England,
W11 2RB, United Kingdom